Obserwatorzy

Google+ Followers

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Gringo wśród dzikich plemion

Witajcie
Ostatnio były święta Bożego Narodzenia i dzisiaj chciałabym pochwalić się jednym z prezentów. Dostałam książkę pt " Gringo wśród dzikich plemion". Autorem jest Wojciech Cejrowski. Jest to ksiąźka podróżnicza. Bardzo szybko ją się czyta. Dzięki niej możemy zdobyć informacje o kulturach indianskich. Poznać ich dzikość. W książce opisane są zabawne historie. Napewno uśmiejecie się do łez. Książka jest napisana w języku hiszpańskim i przetłumaczona na polski oraz ma nagrodę literacką im. Arkadego Fiedlera "Bursztynowy Motyl  2003"
Czy wiecie co oznacza słowo gringo? ? Jeśli jestescie ciekawi to zachęcam do lektury. Dzięki tej ksiąźce moźecie poznać kraje oraz miejscowości o których mogliście nie słyszeć. Bardzo polecam tą książkę. Napewno będziecie chcieli więcej takich przygód. Jest napisana prostym językiem dzięki temu ławto się ją czyta.
Powodzenia ;)


Honduras , Nikaragua , Belize , Gwatemalia , Salwador , Panama , Kostaryka.

1 komentarz:

Dziękuję za wizytę. Zostaw komentarz oraz adres swojego bloga. Jeśli obserwujesz daj znać odwdzięczę się tym samym. Wasze komentarze są dla mnie ważne.Zapraszam do dyskusji oraz następnych odwiedzin.
Pozdrawiam serdecznie !