Obserwatorzy

Google+ Followers

środa, 23 września 2015

Pałac Alexandrów

Witajcie !
dzisiaj chciałabym opisać Wam Pałac Alexandrów. Jest to hotel znajdujący się w Samotworze, nie daleko Wrocławia oraz lotniska. Jest to hotel roku 2015 w kategorii najlepsze Zamki i Pałace. W tym pałacu można wypocząć. Jest to miejsce idealne dla tych, którzy lubią cisze i wypoczynek. Mieści się tam duży ogródek, można pobrać lekcje nauki jazdy konnej oraz podziwiać piękne konie :) .  W hotelu odbywają się konferencje oraz wesela. Cały hotel ma niezwykle bogata historie. Pałac został odrestaurowany z kompletnej ruiny.  Tam nic nie było. Teraz jest często odwiedzany przez turystów. Znajduje się tam wspaniała  restauracja z fantastycznym jedzeniem. Jest mały stawik, przy którym można zregenerować siły. Ten Pałac został wpisany do  najnowszej książki Magdy Gessler.
W Pałacu znajduja się dwa budynki Dom Mamy oraz Pałac. W całym obiekcie jest 22 pokoi. Powinniście zobaczyć sam Pałac i poznać jego zachwycającą historię :)
 
 
 
 
 
 
 
https://www.google.pl/search?q=pa%C5%82ac+alexandr%C3%B3w&biw=1097&bih=502&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMI6MHr2-KMyAIVJYtyCh3kDAcV#imgrc=tpIVI6leLv0lEM%3A

2 komentarze:

  1. Śliczne miejsce ;D

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne miejsce, ten podjazd mi się podoba, fajne miejsce do kręcenia historycznych filmów a i horrorów też

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę. Zostaw komentarz oraz adres swojego bloga. Jeśli obserwujesz daj znać odwdzięczę się tym samym. Wasze komentarze są dla mnie ważne.Zapraszam do dyskusji oraz następnych odwiedzin.
Pozdrawiam serdecznie !